Fajnyslub.pl - %s

Salon kosmetyczny "Chwila relaksu"

Na pewno marzysz o tym, aby w dniu ślubu oczarować wszystkich wyglądem. O twojej urodzie świadczyć będzie zdrowa i zadbana cera, makijaż, wypielęgnowane dłonie i paznokcie. Dlatego warto dużo wcześniej rozpocząć przygotowania do tego wielkiego dnia, systematycznie o siebie dbając i organizując wizyty u specjalisty.

Iwona Pajewska o swoim gabinecie: "Chwila Relaksu” stworzona została z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu kosmetykach. Najważniejszymi czynnikami, na jakich opieramy naszą działalność, są jakość, czystość i higiena wykonywanych zabiegów. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb klientów, nie tylko fizycznych. Bierzemy pod uwagę również czas i środki, jakimi dysponuje klient. Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygład i ciało w doskonałej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe."

W ofercie:

  • zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery - nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki. 
  • liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, fale radiowe RF, peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, elektroporacja, mezoterapię mikroigłowa, mikrodermabrazja, makijaż permanentny

W gabinecie znajdują się dwa oddzielne pomieszczenia:

  • gabinet kosmetyki twarzy i ciała
  • gabinet zabiegów manicure i pedicure

Gabinet znajduje się w centrum Olsztyna, ale wewnątrz panuje spokojna, przyjemna atmosfera. Dla zmotoryzowanych, przed wejściem do Gabinetu, na ulicy Kościuszki znajdują się miejsca parkingowe.

Zapraszamy: chwilarelaksu.olsztyn.pl


Copyright © Fajnyslub.pl